FK “Rudar” Breza – NK “Stupćanica” Olovo 1:1 (0:1)

584

Na stadionu u Semizovcu odigrana je pripremna utakmica između FK “Rudar” Breza – NK “Stupćanica” Olovo, rezultat na kraju drugog poluvremena glasio je 1:1.

Izabranici Eldina Dedića, i ako su gubili prvo poluvrijeme pokazali su upornost, disciplinu i požrtvovnost i u ‘70 minuti utakmice uspjeli izjednačiti rezultat na 1:1. Strijelac za FK “Rudar” bio je Sado Hodžić.

U subotu, 6. marta 2021. godine nastavak sezone Druge lige Federacije – Centar, u kome se sastaju FK “Rudar” Breza i lider na tabeli FK “Borac” Jelah, na stadionu Rudara u Brezi.

Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu Breza-x.com krši Vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaj biće uklonjen ili ispravljen odmah po eventualnom ustanovljenju istinosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe i prigovore možete slati na e-mail adresu brezax2012@gmail.com. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal Breza-x.com nema obavezu postupiti po istim.