Vrijeme: Prijatno za igru.

Teren: Dobar.

Gledalaca: Oko 300.

Sudija: Ermin Sivac (Zenica).

Crveni kartoni: Galić (Mladost) u 80. minuti i Miočević (Branitelj) u 90. minuti.

Žuti kartoni: Halilović, Galić, Hasanspahić (Mladost), Tipurić, Miličević, Gegaj, Totić, Miočević (Branitelj).

Strijelci: V.Kulić u 52. i Alihodžić u 70. minuti za Mladost.

Igrač meča: Vedad Kulić  (Mladost).

Mladost: Selimović, Imamović, D.Kulić, Okanović, Halilović, V.Kulić (od 83. minute Velić), Čosić (od 77. minuta Muratović), Galić, Ratkoceri (od 65. minute Alihodžić), Hodžić, Hasanspahić.

Trener: Muhamed Kulić.

Branitelj: Cvitanović, Tipurić, Vazgeč (od 76 minute Miočević), Gegaj, Alilović, Miličević (od 60. minute Totić), Marić, Pehar, Čavar, Kaić, Arapović (od 65. minute Tomas).

Trener: Ivan Bubalo.

U odličnoj fudbalskoj predstavi domaći fudbaleri, članovi druge lige Centar, savladali su prvoligaša iz Mostara rezultatom 2:0 i izborili plasman u daljni krug takmičenja u kupu naše države. Pobjeda župčanskih „paunova“ čista je kao suza, a pored dva postignuta pogotka Mladost je propustila još četiri velike prilike u 14, 37, 65 i 74 minuti koje nisu realizovali Čosić, Ratkoceri, Hodžić, Galić, a u 90 minuti, udarac Imamovića sa jedanaest metara, odbranio je vratar gostiju Cvitanović. Svi igrači Mladosti zaslužuju riječi pohvale za prikazanu igru, iskazano požrtvovanje, dok je prvoligaš iz Mostara razočarao u svim elementima fudbalske igre.