Pobjeda ekipe Rudara iz Breze nad ekipom Borca iz Jelaha 1:0 (0:0)

1011

Fudbalski klub “Rudar” Breza je danas na stadionu Rudara odigrao prvenstvenu utakmicu XVI kola Druge lige FBiH – Centar, a protivnik je bila ekipa Borca iz Jelaha. Meč je završen pobjedom Rudara rezultatom 1:0, a jedini strijelac na meču bio je Haris Čelebić.

Prvo poluvrijeme nije donijelo toliko ozbiljnih prilika i situacija pred oba gola.

Početkom drugog poluvremena nizale su se šanse i jednih i drugih ali u 64. minuti nakon par ozbiljnih napada, Rudar iz Breze dolazi do vodstva od 1:0.

Odbrana selektora Eldina Dedića se odlično pokazala na ovom susretu, gosti od početka do kraja su uspjeli napraviti tri ozbiljne šanse, ali je ipak ostalo 1:0 za ekipu Rudara.

Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu Breza-x.com krši Vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaj biće uklonjen ili ispravljen odmah po eventualnom ustanovljenju istinosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe i prigovore možete slati na e-mail adresu brezax2012@gmail.com. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal Breza-x.com nema obavezu postupiti po istim.