Luka Puljić pobjednik je ITF juniorskog turnira u Banjaluci

2916

Luka Puljić, BH teniser pobjednik je ITF juniorskog turnira koji je jučer održan u Banjaluci u organizaciji TK Banjaluka. On je u finalu pobijedio Banjalučanina Vanju Dobrnjca koji igra pod zastavom Srbije sa 2:0 (6.2, 6:3)

Luka Puljić bolje je otvorio meč, a do brejka je stigao već u drugom gemu za vođstvo od 2:0, međutim, Dobrnjac je u narednom gemu uspio vratiti brejk i smanjiti prednost na 2:1. U četvrtom gemu, Puljić je imao čak tri brejk lopte, ali je teniser iz Banjaluke uspio da se vrati i izjednači na 2:2. U nastavku prvog seta Puljić je zaigrao mnogo bolje, iskoristio greške svog protivnika i sa četiri vezana gema, uz dva brejka, prvi set riješio je u svoju korist sa 6:2. Drugi set počeo je na sličan način kao i prvi, vođstvom Puljića od 2:0, Dobrnjac je uspio da izjednači na 2:2, a onda je u nastavku ovog seta ponovo teniser GTA  Akademije iz Sarajeva preuzeo inicijativu i došao do pobjede.

Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu Breza-x.com krši Vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaj biće uklonjen ili ispravljen odmah po eventualnom ustanovljenju istinosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe i prigovore možete slati na e-mail adresu brezax2012@gmail.com. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal Breza-x.com nema obavezu postupiti po istim.