FK “Rudar” Breza: Juniori i kadeti odigrali 2:2 protiv FK “Novi Grad” iz Sarajeva

1202

U okviru devetnaestog kola Omladinske lige BiH grupa Centar 1, na stadionu FK “Rudar” Breza svoje utakmice kadeti i juniori odigrali su sa FK “Novi Grad” iz Sarajeva.

Poslije ravnopravne igre u skoro čitavom njenom toku, utakmica je završena 2:2. Gosti iz Sarajeva su prvi poveli golom Vedada Pamića sa 0:1, a u 35 minuti za poravnanje na 1:1 za ekipu Rudara gol je postigao Dino Operta, i s tim se rezultatom otišlo na odmor. U 67 minuti gosti dolaze ponovo u vodstvo golom Anela Zunđe. Konačan rezultat na 2:2 postavio je kapiten Rifet Tabaković iz slobodnog udarca u 83 minuti.

Prvi bodovi trenera Frljak Nihada koji je na kormilu kadeta Rudara. Treba napomenut da je isključen igrač FK “Rudar” Breza Adi Džafić u 81 minuti.

U utakmici juniora rezultat je također bio 2:2. Poveli su momci Aldisa Avdukića u 29 minuti sa 1:0 golom Mahira Buljetovića sa bijele tačke. U 43 minuti gosti dolaze do izjednačenja preko Vedada Jusića , i s tim se rezultatom otišlo na odmor. U 76 minuti gosti povisuju rezultat na 1:2 a strijelac gola bio je Dino Bašović. Konačan rezultat 2:2 postavlja Ermin Jusić golom u 83 minuti.

Sudije današnjih mečeva bili su Kusmuk Darko (Pale), Popović Mladen (I. Sarajevo), Jugović Njegoš (Pale), delegat mečeva bio je Skakavac Dobro (I. Sarajevo).

Sljedeći meč ekipa Rudara gostuje u Istočnom Sarajevu protiv ekipe Slavije.

Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu Breza-x.com krši Vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaj biće uklonjen ili ispravljen odmah po eventualnom ustanovljenju istinosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe i prigovore možete slati na e-mail adresu brezax2012@gmail.com. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal Breza-x.com nema obavezu postupiti po istim.