Druga liga Centar Mladost – Borac 2:3 (1:3)

Teren: Težak za igru.

Gledalaca oko 300.

Sudija: Admir Begić 7 (Zenica).

Žuti kartoni: Mušić, Galić, A.Hodžić, N.Imamović (Mladost), Hadžan, Deljkić (Borac).

Strijelci: Ćosić u 41, Mamela (penal) u 52 za Mladost, a Hodžić u 7, Čamdžić u 21, Žižo u 28  minuti za Borac.

Igrač meča: Salih Hodžić (Borac) 7,5

Mladost: Selimović 6,5 Mušić 6, Mamela 7, Suljagić 6 (od 65 min. Hasanspahić 6), N.Imamović 6, Galić  6,5 A.Hodžić 6,5 (od 86.min. Begić-), Budić 6,5 (od 78.min. Velić), Frljak  6, Abadžija6,5 Ćosić 7.

Trener: Midhat Avdukić.

Borac: Deljkić 7, Navrboc 6,5 Škiljo 6, Hadžan 6,5 Omahić 6, Durmišević 6,5 K.Mudrov 6, Čamdžić 7 (od 85.min. Kruško), Buljubašić 6,5 Hodžić 7,5 Žižo 7 (od 89.min. Kovačević).

Trener: Ivan Blažević.

U derbiju 24. kola druge lige Centar prisutni gledaoci vidjeli su odličnu nogometnu predstavu. Bila je ovo sjajna predstava, sa dosta prilika za oba tima, odličnih akcija i dobrih odbrana golmana Selimovića i Deljkića. Gosti su „šokirali“ domaće igrače i navijače sjajnim otvaranjem meča, jer su već za 28. minuta, golovima Hodžića, Čamdžića i Žiže, poveli sa 3:0. U finišu prvog poluvremena pogotkom Ćosića u 41 minuti, glavom sa nekih 10, 11 metara župčanski „paunovi“ smanjili su na 1:3. Drugo poluvrijeme Mladost je krenula silovito i već u 52. minuti, pogotkom Tarika Mamele iz penala, smanjila na 2:3. Do kraja meča domaći igrači imali su 2, 3 odlične prilike da poravnaju ali nisu ih iskoristili Ćosić u 63, Budić u 74, Galiću 87 minuti, dok su gosti u 90 minuti promašili prazan gol, kada je udarac Hodžića sa nekih 20 metara završio preko prečke u gol autu.