Breza: FK “Rudar” Breza – NK “Moševac” Maglaj 1:1 (1:0)

918

U okviru osamnaestog kola Druge lige – Centar FBiH, na stadionu FK “Rudar” Breza gostovala je ekipa Moševca iz Maglaja. U prošlom kolu obje ekipe su poražene i imale su imperativ pobjede da se vrate na mirniju završnicu prvenstva.

U početnom odmjeravanju snaga i jedne stopostotne prilike napadača brezanskog Rudara Harisa Čelebića, popularne “Brezanske bebe” dolaze do vodstva preko kapitena Adisa Sjerotanovića u 28 minuti. U 44 minuti napadač Rudara Haris Čelebić je zaradio direktan crveni karton. Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 1:0.

U drugom poluvremenu, ekipa iz Maglaja je pokazala slab fudbal po hladnom i promrzlom vremenu u “Brezanskom hramu fudbala”. Rezervista u ekipi Moševca Mrvoljak Meldin dobija crveni karton, nakon prigovora na žuti dvadeset minuta prije kraja utakmice. U zadnjim minutama utakmice, nakon jednog prekršaja koji je načinio odbrambeni igrač Rudara (Begić), gosti iz Maglaja dolaze do vrijednog boda preko Samira Skomorca u 90’.

Sljedeće kolo FK “Rudar” Breza igra ponovo u Brezi protiv NK “Stupćanica” iz Olova.

Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu Breza-x.com krši Vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaj biće uklonjen ili ispravljen odmah po eventualnom ustanovljenju istinosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe i prigovore možete slati na e-mail adresu brezax2012@gmail.com. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal Breza-x.com nema obavezu postupiti po istim.